Banery reklamowe

Banery reklamowe to jeden z najtańszych i najszybszych sposobów na reklamę zewnętrzną. Są doskonałym nośnikiem reklamy firmy lub produktu na elewacjach budynku, bądź też podczas różnego rodzaju imprez, targów czy promocji.

Wykonane przez nas banery reklamowe charakteryzują się standardem druku wielkoformatowego oraz wysoką jakością wykonania. Drukowane są w pełnych kolorach CMYK, na plandece o dowolnych wymiarach. Posiadają zgrzane krawędzie oraz oczkowanie co 50 cm lub tunele zamiast oczkowania.

Banery reklamowe drukujemy z projektu przesłanego przez klienta, bądź oferujemy wykonanie projektu.

Realizujemy także montaż banerów. Jesteśmy również producentem konstrukcji stalowych, m. in. pod reklamy. Wykorzystujemy też formę montażu na konstrukcji stalowej, bez oczek. Gwarantuje to zarówno dużą wytrzymałość baneru na zrywanie, jak i wysokie walory estetyczne wydruku.

Gwarantujemy wysoką jakość wydruku oraz konkurencyjne ceny. Zapraszamy do kontaktu z nami w celu uzyskania dodatkowych informacji.

Bannery reklamowe

Bannery reklamowe
Bannery reklamowe
Bannery reklamowe
Bannery reklamowe
Bannery reklamowe
Bannery reklamowe
Bannery reklamowe

Inter-Graf

Inter-Graf jest drukarnią oraz producentem reklam przeznaczoną w szczególności dla firm. Obszar naszej działalności jest bardzo szeroki, a każdym zleceniem zajmujemy się indywidualnie oraz kompleksowo.

Kontakt

Inter-Graf
Widowo 105,
17-100 Bielsk Podlaski

NIP: 543 199 35 11
REGON: 200 301 586

Email: biuro@inter-graf.com.pl
Telefon: +48 664 838 828