O Nas

Drukarnia Cyfrowa

Drukarnia Cyfrowa

Inter-Graf jest drukarnią oraz producentem reklam przeznaczoną w szczególności dla firm. Zakres naszej działalności jest bardzo szeroki, a każdym zleceniem zajmujemy się indywidualnie oraz kompleksowo. Nie sposób wymienić wszystkich obszarów, w których realizujemy projekty.

Zajmujemy się między innymi:

  • Drukiem materiałów promocyjnych
  • Reklamą wizualną taką jak reklamy LED
  • Produkcją reklam podświetlanych
  • Produkcją kasetonów podświetlanych

W ofercie mamy także produkty reklamowe na potrzeby stoisk targowych, takie jak roll-up i wiele innych według specyfikacji klienta.

Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem

Pracujemy od 8.00 do 18.00.
Zapraszamy.

Kontakt

Oferta

Oferta

Oferta naszej firmy skierowana jest do wszystkich osób, które są zainteresowane drukiem cyfrowym oraz reklamą. Jesteśmy w stanie zrealizować praktycznie wszystkie zlecenia, z jakimi się Państwo do nas zgłosicie.

Oferta naszej drukarni cyfrowej obejmuje między innymi:

  • Ulotki
  • Zaproszenia
  • Katalogi
  • Plakaty

Firmy zainteresowane reklamą mogą wybrać kasetony podświetlane na konkretne zamówienie.

Dopasowanie do wymogów klienta

Dopasowanie do wymogów klienta

Dopasowujemy kształt jak i wielkość kasetonów do potrzeb, jakie ma klient. Do produkcji wykorzystujemy najlepsze materiały. Elementy są spawane ze sobą, co gwarantuje sztywność, ale i trwałość. Do oświetlenia kasetonów używane jest najnowsze, najtrwalsze, ale i najbardziej oszczędne oświetlenie LED.

Zapraszamy wszystkie zainteresowane naszą ofertą osoby do bezpośredniego kontaktu. Wybierzemy taki wariant, który będzie Państwu najbardziej odpowiadał. Mamy w tej dziedzinie bardzo duże doświadczenie, które przekłada się na wysoką jakość oferowanych przez nas usług. Zrobimy wszystko, żeby nasi klienci byli bardzo zadowoleni.

Inter-Graf

Inter-Graf jest drukarnią oraz producentem reklam przeznaczoną w szczególności dla firm. Obszar naszej działalności jest bardzo szeroki, a każdym zleceniem zajmujemy się indywidualnie oraz kompleksowo.

Kontakt

Inter-Graf
Widowo 105,
17-100 Bielsk Podlaski

NIP: 543 199 35 11
REGON: 200 301 586

Email: biuro@inter-graf.com.pl
Telefon: +48 664 838 828