Ulotki

Ulotki to jedna z najpopularniejszych form reklamy. Może nie tylko przyciągać swoim atrakcyjnym, wyróżniającym się wyglądem, ale także przekazać wiele informacji potencjalnemu klientowi bądź zachęcić adresata do działania. Jest to produkt nośny i uniwersalny, dzięki czemu jest w stanie dotrzeć do szerokiego grona odbiorców.

Drukujemy ulotki techniką offsetową lub cyfrową, na papierze kredowym mat lub błysk o dowolnej gramaturze. Druk cyfrowy możliwy jest w nakładzie już od 100 sztuk. Istnieje także możliwość foliowania folią matową lub błyszczącą do wyboru, co chroni przed zniszczeniem oraz zapewnia dodatkowe walory estetyczne produktu.

W naszej ofercie dostępne są zarówno standardowe formaty ulotek, takie jak A3, A4, A5, A6, DL, jak i niestandardowe. Oferujemy druk w dowolnych wymiarach, według potrzeb oraz projektu klienta.

Drukujemy ulotki zarówno tradycyjne dwustronne, jednostronne, jak i składane.

Ulotki składane doskonale sprawdzą się dla osób chcących przedstawić szerszą ofertę swojej firmy. Dzięki większej powierzchni zadruku umożliwiają umieszczenie większej ilości informacji. W związku z tym są one nierzadko wykorzystywane przez firmy oferujące usługi gastronomiczne, pragnące uwzględnić w swojej ulotce menu.

Ulotki drukujemy z projektu przesłanego przez klienta, bądź oferujemy wykonanie projektu.

Gwarantujemy wysoką jakość wydruku oraz konkurencyjne ceny. Zapraszamy do kontaktu z nami w celu uzyskania dodatkowych informacji.

Ulotki

Ulotki
Ulotki
Ulotki
Ulotki
Ulotki
Ulotki
Ulotki
Ulotki
Ulotki

Inter-Graf

Inter-Graf jest drukarnią oraz producentem reklam przeznaczoną w szczególności dla firm. Obszar naszej działalności jest bardzo szeroki, a każdym zleceniem zajmujemy się indywidualnie oraz kompleksowo.

Kontakt

Inter-Graf
Widowo 105,
17-100 Bielsk Podlaski

NIP: 543 199 35 11
REGON: 200 301 586

Email: biuro@inter-graf.com.pl
Telefon: +48 664 838 828