Flagi

Flagi są jednym z najbardziej efektownych sposobów promowania firmy na zewnątrz. Dzięki swojemu kształtowi oraz ruchom pod wpływem wiatru łatwo przyciągają wzrok. Także niska waga i rozmiar oraz możliwość składania pozwalają na bezproblemowe przemieszczanie czy zmianę ustawienia. Flagi charakteryzują się również dużo większą trwałością niż chociażby plakaty, co umożliwia ich wielokrotne wykorzystanie. Dzięki swojej lekkości, mobilności oraz trwałości świetnie sprawdzają się podczas targów, imprez czy eventów organizowanych cyklicznie w różnych miejscach.

W naszej firmie zajmujemy się drukiem flag reklamowych i firmowych wysokiej jakości. W produkcji flag wykorzystujemy materiały trwałe i odporne na warunki atmosferyczne, dzięki czemu mogą one służyć przez wiele lat. Oferujemy flagi o wielu wymiarach i kształtach.

Flagi drukujemy z projektu przesłanego przez klienta, bądź oferujemy wykonanie projektu.

Gwarantujemy wysoką jakość wydruku oraz konkurencyjne ceny. Zapraszamy do kontaktu z nami w celu uzyskania dodatkowych informacji.

Flagi

Flagi
Flagi
Flagi
Flagi
Flagi
Flagi
Flagi
Flagi
Flagi
Flagi

Inter-Graf

Inter-Graf jest drukarnią oraz producentem reklam przeznaczoną w szczególności dla firm. Obszar naszej działalności jest bardzo szeroki, a każdym zleceniem zajmujemy się indywidualnie oraz kompleksowo.

Kontakt

Inter-Graf
Widowo 105,
17-100 Bielsk Podlaski

NIP: 543 199 35 11
REGON: 200 301 586

Email: biuro@inter-graf.com.pl
Telefon: +48 664 838 828