Gabloty

Gabloty ogłoszeniowe są jednym z najskuteczniejszych sposobów przekazywania informacji przechodniom i innym osobom poruszającym się w przestrzeni miejskiej. W naszej firmie oferujemy gabloty zewnętrzne wyróżniające się odpornością na warunki atmosferyczne i dużą estetyką. Montowane w nich dodatkowe uszczelnienia chronią zawartość przed wilgocią, deszczem, a zastosowanie aluminium sprawia, że wytrzymują nawet najtrudniejsze warunki atmosferyczne.

W naszej ofercie posiadamy także gabloty wewnętrzne, które doskonale sprawdzają się w budynkach użytkowanych publicznie. Idealnie komponują się z każdym pomieszczeniem, a dzięki ich funkcjonalności mogą być w nich prezentowane różnego rodzaju ogłoszenia, informacje i reklamy.

Gabloty ogłoszeniowe wykonujemy z najwyższej jakości materiałów. Oferujemy gabloty korkowe, tekstylne oraz magnetyczne, o dowolnym rozmiarze zgodnie z zapotrzebowaniem klienta.

Gwarantujemy wysoką jakość wykonania oraz konkurencyjne ceny. Zapraszamy do kontaktu z nami w celu uzyskania dodatkowych informacji.

Gabloty

Inter-Graf

Inter-Graf jest drukarnią oraz producentem reklam przeznaczoną w szczególności dla firm. Obszar naszej działalności jest bardzo szeroki, a każdym zleceniem zajmujemy się indywidualnie oraz kompleksowo.

Kontakt

Inter-Graf
Widowo 105,
17-100 Bielsk Podlaski

NIP: 543 199 35 11
REGON: 200 301 586

Email: biuro@inter-graf.com.pl
Telefon: +48 664 838 828