Naklejki

Możliwości wykorzystania naklejek

Naklejki posiadają wiele zastosowań. Świetnie sprawdzają się jako reklama – naklejki z logo firmy, które można wykorzystać na różnego rodzaju eventach, spotkaniach biznesowych, targach. Naklejki wykorzystujemy nie tylko w reklamie, ale również w innych dziedzinach: naklejki ostrzegawcze, maskujące, serwisowe, naklejki, jako etykiety na produkty, naklejki plombowe, naklejki, jako element dekoracyjny na podłodze, czy ścianie itd. Możliwości wykorzystania naklejek jest wiele i tylko od nas zależy jak skutecznie je wykorzystamy.

Naklejki

Główne zalety naklejek

Główne zalety naklejek

Największa zaleta naklejek to możliwość łatwej i szybkiej aplikacji w dowolnym miejscu. Drukujemy nalepki oraz etykiety samoprzylepne o dowolnym rozmiarze i kształcie. Doradzamy w kwestii wyborze materiału oraz umożliwiamy dopasowanie rozmiaru i kształtu do indywidualnych potrzeb klienta

Do druku naklejek wykorzystujemy różnego rodzaju materiały: folie samoprzylepne matowe lub błyszczące oraz papiery samoprzylepne. Dostępna jest również możliwość laminowania naklejek na foli laminatem stałym błyszczącym bądź matowym, jako dodatkowe zabezpieczenie przed zadrapaniem i blaknięciem na słońcu.

Naklejki na folii monomerycznej (większe formaty)

Naklejki na folii monomerycznej
(większe formaty)

 • Możliwość wyboru różnych folii – folia błyszcząca, folia bezbarwna, folia matowa oraz szerokości – 1 m, 1,35 m, 1,6 m
 • Nacinanie ploterowe – naklejki możemy naciąć w dowolnym rozmiarze i kształcie (okrągłe, prostokątne, o nieregularnym kształcie itd.)
 • Naklejki z folii charakteryzują się dobrą odpornością na warunki atmosferyczne (deszcz, śnieg).
 • Możliwość laminowania wydruków (zabezpieczenie wydruku przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz światłem UV)

Naklejki Papierowe (na papierze samoprzylepnym)

Naklejki Papierowe
(na papierze samoprzylepnym)

 • Sprawdzą się tam, gdzie naklejka stosowana jest wewnątrz – do aplikacji na materiałach biurowych, opakowaniach tekturowych, kartonowych i podłożach gdzie nie będzie narażona na ocieranie. Sprawdzi się również jako etykiety na butelki, słoiki – łatwo można na nich nanieść pieczątkę np. z datą produkcji
 • Nieco tańsza niż naklejka z folii monomerycznej.
 • Naklejki o kształcie geometrycznym (cięcie do pojedynczych sztuk na gilotynie bądź nacinanie na arkuszach.
 • Wysoka jakość druku – druk cyfrowy – bez trudu widoczne nawet bardzo małe elementy graficzne
 • Możliwość przygotowania naklejek na paskach do łatwego odrywania

Naklejki na folii Premium – druk cyfrowy

Naklejki na folii Premium
– druk cyfrowy

 • Naklejki o kształcie geometrycznym
 • W swojej ofercie posiadamy arkusze folii premium do druku cyfrowego (wysoka jakość druku), które cechują się najwyższą jakością
 • Możliwość przygotowania naklejek na paskach do łatwego odrywania
 • Idealnie nadają się do etykiet na produktach ze składem, do oklejenia produktów, które będą podatne na wodę

Naklejki z folii ploterowej jednokolorowe

Naklejki z folii ploterowej jednokolorowe

Pełnią swoją rolę najczęściej na szybach wejściowych, dekoracjach wnętrz czy napisach samochodowych. Ploter wycina w folii dowolne kształty. Po wycięciu zbędne elementy folii są odrywane, a wycięty wzór przenoszony jest na folię transportową. Dzięki temu folia jest łatwa do samodzielnego naklejenia na szybę, drzwi czy pojazd. Do wyboru mamy kilkanaście kolorów folii w wersji matowej i błyszczącej.

Folia polimerowa – folie stosowane głównie tam, gdzie ekspozycja będzie dłuższa. Dobrze sprawdzi się przy produkcji reklam na samochodach, tablicach i szyldach reklamowych, które są narażone na trudne warunki atmosferyczne, np. często eksploatowane auta, reklamy narażone na silne promieniowanie słoneczne. Uszlachetniamy również laminatem monomerycznym. Również możliwość cięcia po obrysie na dowolny kształt.

Folia wylewana – stosowana głównie do wykonywania reklam na nieregularnych powierzchniach. Są używane najczęściej do wykonania reklamy na całej powierzchni pojazdu lub jego większej części. Laminowanie pozwoli wydłużyć żywotność kolorów.

Naklejki One Way Vision

Naklejki One Way Vision

Jest to folia z dziurkami, dzięki czemu nie pogarsza widoczności od wewnątrz i przepuszcza światło, dzięki setkom malutkich otworków. Z zewnątrz prezentuje reklamę – czy to na szybie samochodowej, czy oknie lokalu.

W swojej ofercie mamy również inne folie: folia szron, złota, folie specjalne – drapane, srebrne, złote, folie do podświetleń, odblaskowe, specjalne itp.

Naklejki na folii w różnych opcjach

Naklejki na folii przygotowujemy w różnych opcjach
– na życzenie klienta:

 • Naklejki na arkuszu 1×1 m – zwinięty w rulon
 • Naklejki na mniejszych arkuszach dowolnego wymiaru (naklejki ponacinane po obrysie na arkuszach np. A4, A3)
 • Naklejki na sztuki (cięte na stos)
 • Naklejki na paskach

Galeria

Naklejki
Naklejki
Naklejki
Naklejki
Naklejki
Naklejki
Naklejki
Naklejki
Naklejki
Naklejki
Naklejki
Naklejki
Naklejki
Naklejki
Naklejki
Naklejki
Naklejki

Inter-Graf

Inter-Graf jest drukarnią oraz producentem reklam przeznaczoną w szczególności dla firm. Obszar naszej działalności jest bardzo szeroki, a każdym zleceniem zajmujemy się indywidualnie oraz kompleksowo.

Kontakt

Inter-Graf
Widowo 105,
17-100 Bielsk Podlaski

NIP: 543 199 35 11
REGON: 200 301 586

Email: biuro@inter-graf.com.pl
Telefon: +48 664 838 828